• Slider 1
  • Slider 1
< >

18 yıl önce bir Haftasonu İstanbul'dan Doğa'ya küçük bir kaçış ile başladı İlknur & Haşim'in hikayeleri. Bir dizi yanlış onları geceyarısı Ağva Riverside Otel'e getirdi. İyi ki de getirdi. O gün Ağva yolculukları başladı.

Geride bıraktıkları profesyonel hayatlarına dönüp bakmadılar. Wineport Lodge Ağva'nın her taşına, her çiçeğine, menüsüne, tarzına ruhlarını, zeklerini, emeklerini kattılar.

İstediler ki misafirleri de burada farklı lezzetleri, Ağva'nın keşfedilmesini bekleyen Doğa'sını, bilinmeyen yönlerini deneyimlesinler, ruhlarını dinlendirsinler.

Yolculuk keyifle hala devam ediyor..

Team Image
Oğuzhan ÇERKO

Wineport Lodge Ağva'nın herşeyi, otel müdürü, teknik müdür, müşteri ilişkileri ... Hatay'dan yolu Ağva'ya düştü, Ağva hayatının merkezine yerleşti...

Team Image
Hasan DEDE

Konaklamanız süresince Hasan güleryüzüyle hep yanınızda. Geceyi onun demlediği çay ile kapatıp, sabahın ilk ışıklarında keyifli bir kahvaltıda Hasan yine karşınızda..

Team Image
Derya Evcimen

Derya'nın yüzündeki mutlu gülüşler, hazırladığı lezzetli yemeklere, böreklere, tatlılara da yansımakta, sofralarınızda lezzet ile buluşmakta...

Team Image
Birsen GÜN

Ağva'nın mutlu insanlarından Birsen, Wineport Housekeeping'den sorumlu.

Team Image
Muhammed Turgut

Pozitif enerjisiyle misafirlerimize herzaman hizmete hazır...

Team Image
Ceneviye Azizoğlu

Hijyen Ceneviye'den sorulur.

Team Image
Hamza Derviş

Kadromuzun en genç, en güleryüzlü çalışanı. Hasan'ın gölgesi..